Karlsborgs Plåtproduktion Norsk English

Kontakt - Karlsborgs Plåtproduktion

Peter Eklund Peter Eklund
VD, konstruktion och försäljning
peter@karlsborgsplatproduktion.se
Tel. 0505-177 44 Mobil
Tel. 0505-177 41 Fast telefon
Fredrik Blomberg Fredrik Blomberg
Konstruktion och försäljning
fredrik@karlsborgsplatproduktion.se
Tel. 0725-51 40 49
Niclas Gustavsson Niclas Gustavsson
Produktionschef
niclas@karlsborgsplatproduktion.se
Tel. 0505-177 43
Eva Lundén Eva Lundén
Ekonomi
eva@karlsborgsplatproduktion.se
Tel. 0505-177 40
Michael Nilsson Michael Nilsson
Marknad & Försäljning
michael.nilsson@karlsborgsplatproduktion.se
Tel. 0505-131 50
Telefon, växel: 0505-131 50
Fax: 0505-127 55

Flygfältsvägen 29
546 30 KARLSBORG

Order
order@karlsborgsplatproduktion.se

Visa större karta
 
Skicka förfrågan